Polskie jest piękne

To cykl koncertów zrzeszający artystów, którzy umiłowali sobie utwory w ojczystym języku. Koncert rozbrzmiewa najpiękniejszymi melodiami, które wpisują się w klasykę polskiej piosenki. Podczas muzycznego wydarzenia można usłyszeć utwory Grzegorza Ciechowskiego, Katarzyny Nosowskiej, Renaty Przemyk, Kory, Czesława Niemena, Stanisława Soyki, Tadeusza Nalepy i wielu innych. Wszystko ubrane w przepiękne aranżacje instrumentalne. Oferta przewiduje koncerty na duży skład (wokaliści oraz zespół) a także skład pomniejszony (wokaliści z akompaniamentem pianisty lub innych instrumentów akompaniujących).

Dorota Kopka i Paulina Brzozowska (Brzózka)- ekspresyjne, oryginalne artystki, które z miłości do języka polskiego stworzyły projekt pt. POLSKIE JEST PIĘKNE!

Koncert poza artystycznymi walorami ma na celu promowanie języka polskiego, polskich twórców i artystów.

Dorota Kopka i Paulina  Brzozowska (Brzózka)

-znakomity, kobiecy duet, który poprowadzi publiczność szlakiem najpiękniejszych polskich piosenek z lekkością i polotem słowa śpiewanego i mówionego. Koncert POLSKIE JEST PIĘKNE to doskonała okazja zarówno dla starszego i młodszego pokolenia , by odkryć na nowo piękno klasyki rodzimych artystów. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalną atmosferę koncertu, idealnie dawkując Państwu wzruszenie i dobrą zabawę.